HAKKIMIZDA

Mipar Çelik

Mipar Metal, 25 yılı aşkın deneyimi ile müşterilerine istediği kalitedeki ürünü zamanında ulaştırmayı ve modern yönetim anlayışı ile hizmet vermeyi hedefleyen bir Çelik Servis Merkezi’dir.
Birçok farklı sektörde nihai kullanıcılara hizmet vermektedir. Bu sektörler arasında, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya ve yan sanayi, boru profil, inşaat ve yan sanayi, makine ve yedek parça, radyatör, aydınlatma, kilit üreticileri, ısıtma ve havalandırma üreticileri, çelik servis merkezleri ve bayileri yer almaktadır.

Mipar Metal’ in ürün yelpazesinde Soğuk Sac, Sıcak Daldırma Galvanizli Sac, Asitlenmiş Sıcak Sac, Sıcak Sac , Boyalı Sac / Trapez Sac, Full Hard Saclar bulunmaktadır.
Mipar Metal bünyesinde dilme, boy kesme, trapez form, pvc destek, c profil, makas ve abkant form hizmetleri vermektedir. Etkin satış ekipleri ile müşterilerine sürekli danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. En uygun ürünü, en iyi hizmet ile sunmayı hedeflemekte, bu doğrultuda müşterileri ile her zaman ortak çalışmaktadır.

Neden Mipar ?

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru çözüm önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ve geniş ürün yelpazesi ile tüm müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sunmak.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin her yerine hizmet veren yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli gücü olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı lider bir firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması

BAKIŞ AÇIMIZ

Müşteri memnuniyeti çalışma stratejimizi devam ettirirken, personel motivasyonu ve huzurunu da ön planda tutarak kaliteli hizmet ve ürün için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Bölümlerimiz..

1 2 3 4 5 6 7 8
DİLME HATTI

DİLME HATTI

İnce Rulo Dilme Hattı
İnce rulo dilme hattı 0.30 mm. den 2.50 mm. ye kadar kalınlık, 4.50 mm. den 16.00 mm. ye kadar genişlik yapılabilmektedir. Ölçü sayısı minimum 1 banttır.
Maksimum Bant Sayısı: 22 Bant.
İnce rulo dilme hattımız, Dakikada 250 metre hıza sahip otomatik paketlemeli son derece gelişmiş teknoloji ile üretim yapabilen bir dilme hattıdır.
Kalın Rulo Dilme Hattı
1.00 mm. den 8.00 mm. ye kadar 30 mm genişlikten 560 mm ye kadar maximum 20 bant çekebilen 200 mt/dk hıza sahip otomatik paketlemeli hattımızdır.

BOY KESME HATTI

BOY KESME HATTI

Kalın Boy Kesme
1.50 mm. den 6.00 mm. ye kadar kalınlık
4.00 mm. den 15.00 mm. ye kadar genişlikte
6.50 mm. den 60.00 mm. boya kadar kesim yapabilen kalın boy kesme hattımız dakikada 60 metre hızla otomatik paketleme yapabilen sistemle entegre çalışmaktadır.
İnce Boy Kesme
0.25 mm. den 2.00 mm. ye kalınlığa kadar
2.50 mm. den 18.00 mm. genişliğe kadar
6.50 mm. den 50.00 mm. boya kadar kesim kapasitesi bulunan ince boy kesme hattımız, ve dakikada 70 metre hızla çalışan otomatik paketlemeli hattımızla entegredir.
İnce Boy Kesme 2
diğer ince boy kesme hattımız, 0.50 mm. den 3.00 mm. ye kadar kalınlıkta ve 40 mm. genişlikten 560 mm. ye kadar genişlikte üretim yapabilmektedir.
İnce boy kesme hattımız, 200 mm. boydan 1200 mm. boya kadar dakikada 40 vuruş yapabilmektedir.

TRAPEZ HATTI

TRAPEZ HATTI

Trapez Hattımız ; 0.50 mm.den 0.70 mm.ye kadar
1000 mm. rulo bağlanıp işlem sırasında 800 mm. kapama alanı olan
Minimum boy 700 mm Maksimum 15 metre sac çekebilir.

PVC DESTEK SACI HATTI

PVC DESTEK SACI HATTI


C Profil hattımız 100 mm. genişlik, 3 mm. kalınlığa kadar üretim yapabilmektedir. Mipar çelik servis merkezi olarak, Dakikada 50 mt. c profil çekebilen hattımız, müşterilerimizin isteği doğrultusunda farklı ölçülerde c profil hazırlayabilmektedir.

OTOMATİK PAKETLEME HATTI

OTOMATİK PAKETLEME HATTI

CNC APKANT & CNC MAKAS

CNC APKANT & CNC MAKAS

Makashane
0.40 mm.den 10 mm. ye kadar istenilen ebatlarda sac kesimine sahip hatlarımız mevcuttur.
CNC Apkant ve CNC Makas hatlarımız son teknoloji makinelere, hızlı ve esnek üretim bandına sahiptir.

LOJİSTİK

LOJİSTİK

Tamamı kendine ait 11 araçlık filosu ile tüm Türkiye’ye hizmet veren MİPAR ÇELİK SERVİS MERKEZİ, kendi araçları ile fabrika teslimi ürün alan müşterilerinin de günün hemen her saati yükleme yapabilen ekibi ile ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt